google-site-verification=zzATLtopiRuiA_Xd1VcfPUr9BTlQLJI2sw9V2HvesHg

A Tatabánya Városi Szabadidősport Szövetség által a Jubileum parkban szervezett 2019-2020. évi kispályás labdarúgó bajnokságon ismét lehet szurkolni a VértesNet Haverok csapatának!
Csapatunk már összeszokott tagokból áll, illetve néhány új játékos csatlakozott idén hozzánk.

Nyáron balatoni tornákon edzettünk és mérkőztünk meg, a nyarat pedig a Bányásznapon megrendezett Szén Kupával zártuk augusztus 31-én, ahol csapatunk az 1. helyezést elhozta, így miénk lett a vándorkupa. Nagyon büszkék voltunk a fiúkra, biztosan sikeresen kezdődik majd az őszi bajnokság is.

Csapatunk támogatásával célunk a labdarúgás népszerűsítése, illetve versenyzési lehetőség biztosítása a futballozni vágyók számára. Meggyőződésünk, hogy napjainkban a sportnak, különösképpen a tömegsportnak és szabadidősportnak pedagógiai és egészségügyi szempontból egyaránt meghatározó szerepe van. Fontosnak tartjuk, hogy Tatabányán a fiataloknak sokféle sportolási lehetősége legyen, szerintünk a sporttevékenységek támogatása kiemelt feladat.
Az az ember, aki rendszeresen sportol, jobb fizikális és egészségügyi állapota van, jobban teljesít az iskolában és a munkahelyen, kiegyensúlyozottá válik tőle. A rendszeresen sportolók egy közösség tagjává válnak, mely távol tartja a fiatalokat a káros szenvedélyektől (drogtól, dohányzástól, alkoholtól).